O nás

slide2
slide1
slide3

Společnost Le Bourgin, založená stejnojmenným rodákem z francouzské Champagne již roku 1996, Vám přináší exkluzivní kolekci francouzských, španělských i novosvětských vín určenou profesionálům v gastronomii i těm, pro než jsou vína vášní a zálibou. S péčí, dlouhodobou vizí a francouzským know-how budované portfolio našich vinařů zahrnuje taková jména světového vinařství jako například Laurent-Perrier, William Fèvre, Bouchard Père et Fils, Henri Bourgeois, M.Chapoutier, Chateau Minuty, portské Dow´s, španělské Marquès de Riscal.. Všechna vína nakupujeme přímo od partnerských vinařství, bez jakýchkoli prostředníků a jsme jejich exkluzivním dovozcem a distributorem pro Českou republiku.

Specializujeme se na dlouhodobou velkoobchodní spolupráci s gastronomií – našimi klienty jsou restaurace, hotely, bistra, bary i kavárny; malé rodinné podniky i fine diningy světových jmen, v Praze i po celé České republice, sdílející naše nadšení pro poctivou práci vinaře, terroirově autentická vína a špičkový zákaznický servis. Kvalita portfolia a dlouholeté know-how potřeb korporátní klientely z nás činí předního partnera pro dárková vína, řízené i neřízené degustace, večírky a další služby pro firemní zákazníky.

Díky našemu showroomu – vinotéce v centru Prahy (Dlouhá 19 - roh Dlouhé a Rámové ulice) si krásu naší nabídky vín a servis na míru můžete užít i jako privátní zákazník.